אני אניח את זה כאן, אתם תחליטו.

בל בוי ברדיצ'בסקי 14, תל אביב יפו

ביקורת לילה פורסם במאי 23, 2019
חיי לילה, מסעדות

נכון, אני מעדיף קוקטייל על פני בירה.

ישנם לא מעט מספר גברים ונשים אשר חושבים כמוני אך משום מה מפחדים לומר זאת. מדוע? כי הריי מי שלא מזמין כוס חצי ליטר בירה הוא פשוט לא גבר! שטות שאני לא יודע מהיכן היא נולדה.

בואו נעזוב את הבירה כי קיים מקום, מקום אשר חובה לבקר לפחות פעמיים בזמן החיים הקצרים שלנו- "בלבוי".

רחוב מגורים דיי קרוב לרוטשילד אבל מספיק רחוק מהרעש של רוטשילד- רחוב ברדיצ'בסקי 14.

המקום מעוצב באווירה אירופאית של שנות ה 70, ווילונות משי עבים יוצרים הפרדה מלאה מהרחוב, והתאורה פשוט מושלמת למקום. ברגע בו התיישבתי בבר ובקשתי תפריט, הברמן ענה – "only English please".
לרגע הייתי המום, אבל כעבור כ10 דקות של שיחה עם הברמן פשוט שכחתי שאני בתל אביב.

ביקשתי כי יכין את הקוקטייל שהוא ממליץ וכאן התחילה החוויה האמתית- הוא הוציא כוסות מעוצבות, כלי מדידה וערבוב שלא ראיתי עד כה, בכל שלב ושלב הוא הזמין את מנהל הבר לטעימה ואישור לעבור לשלב הבא בהכנה, התהליך לקח משהו כמו 6 דקות והיה פשוט – מגניב.

לאחר הקוקטייל השני ראיתי בחצי העין השמאלית דלת סודית נפתחת מאחורי ארון, שאלתי את הברמן אם ראיתי נכון? הוא ענה שכן וקיים חלק סודי נוסף של המקום.
בקשתי להיכנס, והוא הרים איזשהו טלפון משונה ואמר- "צריך להמתין", לאחר 10 דקות הטלפון צלצל והוא אמר- "יש אישור, לך אל הארון ותלחץ על הכפתור הקטן לידו", הארון נפתח וירדתי קומה – בר נוסף בעיצוב דומה, היו כמה אנשים אבל הברמן הזמין אותי לשבת בבר ואמר (באנגלית כמובן) – אם הגעת לכאן אני אכין לך קוקטיילים מיוחדים.

המקום פשוט מגניב עם אווירה שלא תאכזב אפילו את אירופה, מעולה לדייט או סתם ככה לקוקטייל 40% אלכוהול שידפוק את הראש בלי לשים לב.

המחיר טיפה יקר- אבל שווה כל שקל ואפילו יותר!

המקום לא גדול ולכן מומלץ להתקשר לפני ההגעה או פשוט להזמין מקום מראש.

אהבתם? שתפו!
בל-בויבלבויברבר בתל אביבפאבקוקטייליםתל אביב
ביקורת לילה משפחה, ילדים עדיין אין. בן 32, גר בתל אביב יחד עם אושיק הכלב. אני כאן רק כי אני רוצה. לכל הכתבות של ביקורת לילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

במידה ואתם עדיין לא מתכוונים להגיע - תישארו בבית ואל תצאו. מושלם לדייט ראשון, או סתם ככה בכדי להרשים את הבת זוג כגבר משקיען. תזמינו מקום מראש, המקום קטן ומתמלא במהירות. לא להגיע עם רכב כי חניה אין.

9.1
שירות
9
מחיר
8
אווירה
10
בל-בויבלבויברבר בתל אביבפאבקוקטייליםתל אביב
ביקורת לילה משפחה, ילדים עדיין אין. בן 32, גר בתל אביב יחד עם אושיק הכלב. אני כאן רק כי אני רוצה. לכל הכתבות של ביקורת לילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום