ד"ר עופר יוגב

ד"ר עופר יוגב נפתלי הלל 7, ראשון לציון

יצאת צדיק פורסם באוגוסט 17, 2017
יצאת צדיק

במהלך תחקיר העונה השלישית של תכנית הטלוויזיה "יצאת צדיק" התגלה באופן מפתיע ומקומם שגם בתחום רפואת השיניים ישנם ניסיונות של תחמנות ורווח של כסף קל על חשבון לקוחות תמימים.

אחד הרופאים שיצאו צדיקים באותו פרק של התכנית הוא ד"ר עופר יוגב. אל הקליניקה שלו בראשון לציון הגיעה תחקירנית של התכנית עם שיניים בריאות ותקינות.

לאחר שצלח היטב את מה שמבקשים לבדוק בתכנית "יצאת צדיק" – מקצועיות, אמינות והגינות ומעבר לזה שעשה את העבודה שלו היטב, הוא הפגין גם חוש הומור בריא, כשאמר לבחורה שהגיעה להיבדק אצלו בקטע שצולם לתכנית: "השיניים מושלמות, את צריכה למצוא חתן אמריקאי שתהיה לך ויזה לארה"ב". ועל כך נאמר, נפש בריאה בגוף בריא, שיניים במקרה הזה.

רשימת בעלי המקצוע של "יצאת צדיק" מורכבת מנותני שירות שבבדיקה חד-פעמית של הפקת התכנית נמצאו צדיקים על פי הפרמטרים של מקצועיות, אמינות ומחיר, ואין בכך כדי להוות התחייבות לגבי טיב השירות שלהם או להטיל אחריות כלשהי על הפקת התכנית או "easy" ביחס לשירות של בעלי המקצוע.

טיפולי שינייםיצאת צדיקרופא שיניים
בקיצור

לאחר שצלח היטב את מה שמבקשים לבדוק בתכנית "יצאת צדיק" - מקצועיות, אמינות והגינות ומעבר לזה שעשה את העבודה שלו היטב, הוא הפגין גם חוש הומור בריא.

יצא צדיק!
טיפולי שינייםיצאת צדיקרופא שיניים
לקחת את איזי אתך לכל מקום