השקפה לא יפה

המשקיפה אוסישקין 98, רמת השרון

שירן מבקרת פורסם ביוני 7, 2020

הייתי מצרפת תמונה אבל בשורה התחתונה – לא נתנו לי להיות בחנות יותר מדקה אז מן הסתם שלא הספקתי לצלם. מסתמן שמדובר בקונספט חדשני – חנות שמחייבת רכישה אחרת אי אפשר לשהות בה.

אז חרגתי ממנהגי שלא לצאת מגבולות תל אביב ונסעתי לרמת השרון במיוחד לחנות המשקפיים המשקיפה כדי לקנות מסגרת משקפי ראייה חדשים. הלוואי שלא הייתי עושה את זה.

חוויתי את אחת החוויות המשפילות ביותר בחיי.

מסתבר שצריך לקבוע תור מראש כדי להגיע לחנות. לא ידעתי זאת. אז המוכרת האדיבה הציעה לי להסביר על הקונספט של החנות. המשקיפה היא אופטיקאית שמתמחה בסטיילינג של משקפיים. השירות הייחודי הזה עולה 150 ש"ח והקאץ'? הוא הכרחי לרכישת משקפיים!

מה הכוונה? שכאשר ביקשתי מהמוכרת להסתכל על מסגרות המשקפיים כדי לראות אם בכלל יש דברים שמוצאים חן בעיניי לפני שאני מתחייבת לתשלום סכום שכזה לסטיילינג של המשקפיים (שאינו כולל כמובן את מחיר בדיקת הראייה על ידה – כ-400 ש"ח) נאמר לי שיש יותר מדי מסגרות אז זה לא ממש אפשרי ללא הסטיילינג.

אז חוץ מזה שממש חשתי שאני מסולקת מהחנות בבושת פנים מדובר בעסקה ממש לא משתלמת ללקוחה הממוצעת – שלמי 150 ש"ח על שירות סטיילינג, ייתכן שלא תמצאי מסגרת שמוצאת חן בעינייך ואז הפסדת 150 ש"ח. הכסף מוחזר רק אם רכשת דרכה מסגרת.

אולי הייתי מסכימה לשלם על שירות כזה אם הייתי לפחות מעיפה מבט במסגרות ורואה שיש משהו שמוצא חן בעיניי אבל בלי זה? ממש לא.

חשוב לי לציין שבאיזור צור הקשר שבאתר שלה לא מצויין שאי אפשר להגיע לחנות ללא תיאום תור מראש כפי שמסרה לי המוכרת אלא רק שמומלץ לקבוע תור אם רוצים סטיילינג או בדיקת ראיה (הגיוני) – אבל אם רוצים רק להסתכל על החנות? מסתבר שזה לא אפשרי.

אופטיקהאופנה וסטיילבדיקת ראייהמשקפי ראייהמשקפי שמשמשקפייםסטיילינגסטייליסטית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

מיותר לציין שלא אחזור שוב לחנות, לא רק בגלל העלות של השירות אלא בעיקר בגלל העובדה שלמעשה - לא ניתן לי שירות והראו לי יפה את הדרך החוצה מהחנות.

אופטיקהאופנה וסטיילבדיקת ראייהמשקפי ראייהמשקפי שמשמשקפייםסטיילינגסטייליסטית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום