חופשה איכותית וכחול של ים בלי סוף

מלון ריזורט חדרה שדרות רחבעם זאבי, חדרה

way2go פורסם ביולי 31, 2019
אירוח ולינה, נגישות

שמעתי על מלון רמדה חדרה /אולגה אז באתי 🙂 אחת המטרות שהגדרתי לעצמי כשהגעתי למלון היא בראש ובראשונה לבדוק כמה המלון מתאים ועונה לצרכי כמוגבלת פיזית שמתניידת בכיסא גלגלים ולבדוק את האפשרויות של מה המלון יכול לתת ולהציע לי באזור.

כבר בכניסה הרגשתי את התחושה שהמלון מנסה להעביר, הכניסה למלון מעוצבת בטוב טעם ומשדרת רמה מאוד גבוהה של חופשה, אז החופשה שלי מתחילה כשתופס את עיניי נוף עוצר נשימה אל מול הים הכחול נשקף מכל חלון ומרפסת במלון. 

אדריכל המלון לא חשב לרגע למנוע מכל אורח את התמונה הציורית שמשקיף לנו הנוף.
חברים – ביקרתי בכל פינה חדר ואולם במלון ואכן לא חסכו לנו בעלי המגבלות ליהנות מרמת יוקרה וחופשה ללא פשרות.
בביקור שלי במלון רמדה הצלחתי להתנתק ממחשבות היום יום ולהתחבר לשקט, לנוף העוצר נשימה ולהתפעל ממה שמלון רמדה מציע לי.
פשוט ככה.
כשהגעתי לחדר עברה בי המחשבה שהעברתי את הדרכון שלי בשדה התעופה והגעתי לחופשה חלומית בחו"ל, ובעצם כל הטוב הזה מוצע לי כאן בארץ.

נגישות באתר ♿

  • כל המעברים והשטחים הציבוריים נגישים למעבר בכסא גלגלים
  • במלון קיימים חדרים מותאמים לנכים, בחדר ישנם שירותים עם ידיות אחיזה.
  • המקלחת בחדר רחב עם ידית אחיזה בלבד 👆 ניתן לבקש לצרף כיסא למקלחת 
  • המיטות בחדרים מותאמות לנכים המבצעים מעברים 
  • צווות המלון מאוד שירותי ומוכן לעזור בכל צורך של מוגבל בכיסא גלגלים.
  • הבריכה במלון נגישה למעברים ישנה רמפה ובבריכה יש מעלון שמאפשר כניסה לבריכה 
  • מלון רמדה מצטרף לכל החברים שלוקחים חלק ממפת הנגישות שלנו ב way2go 
  • צוות המלון וההנהלה מחבקת ורואה את קהילת הנכים כשווים

מלון רמדה מציע יוקרה במרחק נגיעה מכל מקום. החדרים במלון מעוצבים ברמה כל כך גבוהה, החדרים מאוד מרווחים בכל חדר מחיצה שמאפשרת להתנתק מפינת ישיבה יוקרתית ופינת אוכל איכותית.
צוות המלון דאג שכל אורח ללא יוצא מהכלל יהנה מרמת חדר גבוהה, אפילו אני שהמוגבלות שלי מצריכה חדר מיוחד שמותאם לכיסאות גלגלים הצוות דאג לנו להנות מחדרים מותאמים לנכים ברמה גבוהה ושווה כמו כל החדרים.
הנוף העוצר נשימה שמשקיף מהחלונות הגבוהים של החדר והבריזה שחודרת דרך מרפסת החדר שבשעות מסוימות לא מצריכות מזגן, ריח הים חלק בלתי נפרד מהתמונה המצויירת שאני מתארת כאן.

אחד המקומות שכבשו אותי במלון הוא חדר האוכל. חדר האוכל ממוקם באחת הקומות הגבוהות של המלון תעצרו לרגע ותנסו להיכנס במחשבה למה שאני מנסה להעביר.
כבר בארוחה הראשונה שלי בשהייה במלון, בארוחת הבוקר בעוד שבכניסה לחדר האוכל אני נחשפת לאחד הנופים המדהימים – הקיר החיצוני של חדר האוכל הוא קיר זכוכית מקצה לקצה שחלילה נפספס מהתמונה הציורית המדהימה שרק הטבע יודע לצייר ולהביא לנו.
הדבר הראשון שעלה לי במחשבה להתיישב בצמוד לקיר הזכוכית ובאמת לאכול ארוחת בוקר של מלכים ולהרגיש על גג העולם.

בכל פעם שאני מגלה מקומות עם נגישות ואני כותבת על המקום עוברת בי נשימת רווחה, איזה כיף לצאת מהבית לגלות לחוות ולהיחשף למקומות כל כך מיוחדים ואיכותיים שמצליחים לשלב נגישות ולהכניס לתוך כל הפנטזיה האדריכלית את הנגישות והשוויון.

המקום המושלם לחופשה זוגית או משפחתית , המלון נמצא לא רחוק מקיסריה וחוף הים.
בצמוד למלון מסעדות איכותיות כמו בני הדייג (חפשו את הסיקור שלנו) שזו אחת המסעדות המומלצות!
חוף אולגה נמצא במרחק הליכה מהמלון. גם בחוף באזור המלון ישנה רמפה לסככה מוצלת מותאמת לנכים.

כמו שאתם יודעים ומכירים את החוויות שאני מביאה על הדף אני וחבריי לא באים לשפוט רמת נגישות אנחנו מביאים הנגישות כפי שהיא.
בתור אדם בעל מוגבלות פיזית אני וחברי מאמינים כי לא ניתן להגדיר נגישות באופן כללי – כל אדם והנגישות שלו. אני מקווה שדרך התמונות ודרך המלל שאני מביאה, כל בעל מוגבלות יכול להחליט אם רמת הנגישות מתאימה לו באופן אישי.
כך מתאפשר לאותו בעל מוגבלות לצאת מהבית באופן ספונטני מבלי לנהל חמל טלפוני 😊

אז מלון רמדה אכן עמד ועונה על הדרישה שלי באופן אישי כמוגבלת פיזית שמתניידת בכיסא גלגלים.
מלון רמדה כבר בכניסה למלון אפשר לי לברוח ממחשבות והתנהלות יום-יומית ונתן לי בפירוש להרגיש שאני בחופשה איכותית שמציעה כחול של ים בלי סוף ובמרחק נגיעה מסעדת דגים איכותית שמחברת ומשלימה את התמונה של חופשה איכותית.

לנפש ולגוף צאו להנות, צאו לחופשה, צאו לשתות קפה או למסעדה טובה – תנסו לשלב אטרקציה עם המשפחה.

אותי כמוגבלת פיזית זה מחזק, מעצים ומשפר את ההרגשה.
סוג של תרופה עם תופעות לוואי חיוביות😉

אהבתם? שתפו!
way2goחופשהחופשה בחדרהחופשה בישראלחופשה בצפוןחופשה נגישהחופשה נגישה בחדרהחופשה נגישה בישראלמלון באולגהמלון בחדרהמלון לכל המשפחהמלון מתאים לנכיםנגישות ישראל
way2go מיזם WAY2GO הינו מיזם חברתי-התנדבותי אשר הוקם ומופעל על ידי אנשים עם מוגבלות במטרה לייצר שוויון בתחום הנגישות הפיזית. כיום, בכדי לצאת מהבית נכים ובני משפחותיהם צריכים לוגיסטיקה והכנה מראש. WAY2GO בא להחזיר את הספונטניות לחייהם על ידי אספקת המידע שהם צריכים במקום אחד. לכל הכתבות של way2go

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

המקום המושלם לחופשה זוגית או משפחתית! מלון רמדה כבר בכניסה למלון אפשר לי לברוח ממחשבות והתנהלות יום-יומית ונתן לי בפירוש להרגיש שאני בחופשה איכותית שמציעה כחול של ים בלי סוף. אני וחבריי לא באים לשפוט רמת נגישות אנחנו מביאים הנגישות כפי שהיא, אנו מאמינים כי לא ניתן להגדיר נגישות באופן כללי - כל אדם והנגישות שלו. מלון רמדה אכן עמד ועונה על הדרישה שלי באופן אישי כמוגבלת פיזית שמתניידת בכיסא גלגלים. 

9
נגישות
9
שירות
10
מיקום
10
way2goחופשהחופשה בחדרהחופשה בישראלחופשה בצפוןחופשה נגישהחופשה נגישה בחדרהחופשה נגישה בישראלמלון באולגהמלון בחדרהמלון לכל המשפחהמלון מתאים לנכיםנגישות ישראל
way2go מיזם WAY2GO הינו מיזם חברתי-התנדבותי אשר הוקם ומופעל על ידי אנשים עם מוגבלות במטרה לייצר שוויון בתחום הנגישות הפיזית. כיום, בכדי לצאת מהבית נכים ובני משפחותיהם צריכים לוגיסטיקה והכנה מראש. WAY2GO בא להחזיר את הספונטניות לחייהם על ידי אספקת המידע שהם צריכים במקום אחד. לכל הכתבות של way2go

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום