המבורגר מושחת שמגיע מושלם

צ'אפובורגר עוזיאל 55, רמת גן

עדי עזרא פורסם בדצמבר 27, 2020
מזון מהיר, מסעדות, תמיכה בעסקים קטנים

זה לא חדש שעכשיו הטרנד בימי הקורונה זה משלוחים ובעיקר של המבורגרים ופיצות. ואני, כבר אכלתי כמה המבורגרים בחיי  שחלקם היו מושלמים אבל בואו ונודה בכך מאד קשה להוציא מנות אוכל שמגיעות מצוין הביתה, והמבורגרים בפרט. עצם זה שקציצת ההמבורגר נארזה ונשלחה דבר שיכול לפגוע  במידת העשייה של הקציצה כי היא יכולה להתחמם ולהמשיך להתבשל עד שזה מגיע לבית הלקוח/ה. אבל לא כך הדבר אצל צ'אפו. אני רוצה להאיר את עינכם על משלוח של המבורגר שהגיע מושלם במשלוח, ללא כל דופי.
צאפו בורגר בגבעתיים, מטבח רפאים בתוך מטבח של מסעדה אחרת, קפה ויולה בגבעתיים הוותיקה. בתפריט מספר בסט סיילר של המבורגרים שמצוכם הזמנו שתי ארוחות המבורגר שכללו שתייה קלה ותוספת לבחירה.
צ'אפו קממבר, קציצה עסיסית 220 גרם, איולי כמהין, קונפי שום, בצל מקורמל, עלי אורוגולה וגבינת קממבר צרפתית שהונחה מעל ההמבורגר בנדיבות ונמסה מעל הכל ונתנה את הטון. הקציצה אווירירית וקלילה- בשר שנמס בפה, כל ביס ממנה הוא חלום ואני לא מגזימה. הגיע במידת עשייה של מדיום אדום ומושלם. הקציצה הונחה בתוך לחמניית בריוש טריה יחד עם בצל מקורמל, קונפי שום ועלי אורגולה טריים ורעננים.
בנוסף, צ'אפו מקסיקו, קציצה עסיסית, אבוקדו מטוגן, גבינת צ'דר, איולי טבסקו מעושן, פלפל חלפניו ועלי אורוגולה. אותה קציצה ג'וסית 220 גרם עם גבינת צ'דר שנמסה מעל, איולי טבסקו ופלפל חלפניו שהוסיפו חריפות טובה שעקצצה את החך.
המשלוח הגיע מהר, ההמבורגרים היו עדיין חמימים שמרו על מידת העשייה שלהם שזה מידיום עסיסי.
זה הגיע עם קיט רטבים ומפיות, הכל מתוקתק, ארוז אסטטי ונהדר.
אני ממש נדהמתי שהמשלוח הגיע ללא דופי !

עוד על המשלוח המדהים של המבורגרים מצ'אפו בורגר בגבעתיים תוכלו לקרוא אצלי בבלוג –טועמת ורצה לספר לחבר'ה

אהבתם? שתפו!
אוכל בגבעתייםבשר בגבעתייםהמבורגר במשלוחיש משלוחמשלוחים
עדי עזרא בלוגרית קולינריה והחיים הטובים - "טועמת ורצה לספר לחבר'ה" לכל הכתבות של עדי עזרא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

יש המבורגרים במשלוח ו-יש המבורגרים במשלוח מצ'אפו בורגר. זו חוויה אחרת לגמרי ממה שיש בשוק. מדובר על המבורגרים מושחתים ואיכותיים שהגיעו במשלוח במידת עשייה מושלמת ולרגע היה אפשר לשכוח שזה הגיע אפילו במשלוח.

9
שירות
9
אוכל
9
מחיר
9
אוכל בגבעתייםבשר בגבעתייםהמבורגר במשלוחיש משלוחמשלוחים
עדי עזרא בלוגרית קולינריה והחיים הטובים - "טועמת ורצה לספר לחבר'ה" לכל הכתבות של עדי עזרא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום