קוקטיילים מקוריים ויצירתיים במשלוח עד הבית


עדי עזרא פורסם בדצמבר 22, 2020
חיי לילה, לייפסטייל, מסעדות, משלוחים

דייט זוגי או עם מפגש עם החברות עכשיו בשגרת הקורונה כבר לא יקרה בבר או במסעדה אז הכי קל זה פשוט להזמין בקליק אחד. טרנד משלוחי האוכל לא פסח  גם על משלוחי אלכוהול שמגיעים באריזה מהודרת ומתוקתקת. בחיפוש אחר הזמנת קוקטיילים נפל הפור על מור קורל מ- Mazzo Quatro מאצו קוואטרו, משלוח של קוקטיילים יצירתיים ומקוריים בתוך בקבוקוני זכוכית שהם בול למה שאנחנו צריכות/ים בכל תקופת הקורונה הזו שהמסעדות והברים לא פתוחים ואנחנו כל כך רוצים להנות מקוקטייל טוב בחברה טובה.
מור קורל מנהלת ברים וברמנית בנשמתה שרוקחת קוקטיילים במקומות הכי שווים בארץ ובעולם מעל לעשור. עכשיו בעקבות משבר הקורנה ומכורך הנסיבות, פיתחה ליין של קוקטיילים מבוקבקים מיוחדים שמגיעים עד הבית עם פתקונים מתורים, ארוז בצורה אסטטית.
הקוקטיילים ממתכונים מקוריים שלה, מאלכוהול הכי איכותי ובשילוב פירות טריים שנסחטו באותו היום, תבלינים ועשבים רעננים ממיטב תוצרת הארץ והעונה.
ממש אהבנו את הקוקטייל בשם ארץ טרופית יפה, קוקטייל שמבוסס על רום מושרה בקוקוס, פסיפלורה טרייה, ליים, ג'ינג'ר וכפיר ליים, את הכוס עיטר כתר צ'ילי. קוקטייל אקזוטי, פירותי וטעים ויחד עם זאת חזק מבחינה אלכוהולית.
קוקטייל נוסף שאהבנו ולדעתי הוא  מככב אצלה רבות, מרגריטה שוק לוינסקי, טקילה, קלמנטינה, אשכולית אדומה, תה לוינסקי מתובל בגרניום, הל והיביסקוס. את הכוס עיטר כתר זעתר, קוקטייל מצוין, רענן ובועט!
משלוחים באיזור המרכז והשרון.
ז-ה הזמן להתפנק עם קוקטייל טוב שישבור לכן/ם את שגרת הקורונה (:

עוד על MazzoQuatro מאצו קוואטרו תוכלו לקרוא אצלי בבלוג טועמת ורצה לספר לחבר'ה

אהבתם? שתפו!
אלכוהול במשלוחיש משלוחיםמשלוח עד הביתמשלוחיםקוטיילים במשלוחקוקטייל
עדי עזרא בלוגרית קולינריה והחיים הטובים - "טועמת ורצה לספר לחבר'ה" לכל הכתבות של עדי עזרא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

זה הזמן לשבור את שגרת הקורונה עם קוקטיילים מקוריים שמגיעים בתוך בקבוקני זכוכית מהודרים שנרקחו באהבה ובתשוקה על ידי ברמנית מנוסה. כל הקוקטיילים ממתכונים מקוריים שלה, מאלכוהול הכי איכותי ובשילוב פירות טריים שנסחטו באותו היום, תבלינים ועשבים רעננים ממיטב תוצרת הארץ והעונה.

10
שירות
9
אוכל
9
שיק
10
אלכוהול במשלוחיש משלוחיםמשלוח עד הביתמשלוחיםקוטיילים במשלוחקוקטייל
עדי עזרא בלוגרית קולינריה והחיים הטובים - "טועמת ורצה לספר לחבר'ה" לכל הכתבות של עדי עזרא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום