על כל פנים

ריבלין טובה יעקב טהון 14, ירושלים

ה׳גליקים׳ של נועה פורסם בינואר 7, 2020

פנים. חלקת עור קטנה שהיא למעשה חלקת האלוהים של הגוף. כל דבר קטן שצץ על פני השטח גורם לחרדה שלופתת את הקישקע ולפעמים גם גורמת להסתתר מתחת לשמיכה ולהתחבא מפני העולם. החברה הכי טובה שלי, חרדתית פנים ידועה, גילתה בליל חתונתה נקודה אדומה קטנטנה על המצח וכמעט ביטלה את החתונה. דבר לא הצליח לשכנע אותה ורק אחרי שהצלם הראה לה שבתמונות לא רואים כלום, היא הסכימה להתחתן.

אז אומנם טרם הגעתי למצב כזה ואני מהחרדתיות הקלות יותר אבל האובססיות שלי אחרות מעט. אני פריקית קשה של תכשירים וקרמים ושמנים ועניינים, ועוקבת ובודקת ורוכשת אבל זה כבר לפוסט אחר, מה שכן, בגלל סיפורי זוועה כאלה ואחרים ששמעתי מינקות על קוסמטיקאיות מהגיהנום, גם בגיזרה זו החלטתי שהימנעות היא התשובה.

השינוי התרחש כמה שבועות לפני החתונה שלי. בכל קבוצות הכלות, בפייסבוק ובכל פלטפורה אחרת, שהייתי חברה בהן, אחת השאלות הנשאלות ביותר היתה ״מתי לעשות טיפול פנים לקראת החתונה״. מי חשב בכלל לעשות כן? אני בכלל הייתי בטוחה שהזוהר הטבעי שלי יצא לקראת היום הגדול.  אבל הימים חלפו ושום זוהר לא יצא אלא ההפך והבנתי שאין מנוס ואני צריכה להזדרז ולקבוע לעצמי טיפול עשרת אלפים לקראת החתונה.

נכנסתי לכל קבוצת בנות אפשרית וחיפשתי המלצות על קוסמטיקאית שלא תחריב את פניי ובמיוחד לא סמוך לחתונה. השם של ליאת עלה כל-כך הרבה פעמים שכבר אי אפשר היה להתעלם מכך. אזרתי אומץ ויצרתי עימה קשר. ישר שטחתי בפניה את חששותי, את חוסר ניסיוני והיא תוך רגע באמצעות הקול הרך והבוטח שלה, הצליחה להרגיע אותי.

הגעתי לקליניקה המקסימה שלה בנחלת בנימין, קליניקה שהיא בנתה במו ידיה בנוסף לסניף המקורי בירושלים. את החלל מילאו מוזיקה מרגיעה, ניחוח עדין ומשכר ושלווה מיוחדת שרק מי שמכיר את ליאת יכול להבין את טיבה. לחתונה הגעתי הכי זוהרת שאפשר ומאז ועד היום אני מפקידה את פניי רק בידיה. לקראת החתונה של גיסי, הפקדתי בידיה המדהימות של ליאת גם את הכלה לעתיד שקיבלה הפוגה מפנקת יום לפני החתונה ויצאה הכי הוליווד שאפשר.

ליאת, שירשה בנסיבות כאובות את מכון היופי של אמה בירושלים, החליטה לחבק את המקצוע באהבה ולהמשיך את דרכה של אמה בדרכה שלה וזה עוד דבר שהופך אותה לקוסמטקאית קצת אחרת. מעבר לעובדה שהיא משתמשת בחומרים מעולים של דרמלוג'יקה וחוה זינגבוים, וקוסמת בלאבחן את העור ואת כל מה שמשפיע עליו, היא גם מטפלת במסירות ובעדינות בכל נקבובית ונקבובית ולא מפסיקה ללמוד ולחדש. היא פשוט  קסם של ידיים ושל אישה.

טיפוחטיפוח פניםטיפולטיפול פניםמומלץ בחוםמומלצת בחוםמקצועיותקוסמאטיקאית מומלצתקוסמטיקאיתקוסמטיקאית בירושליםקוסמטיקאית בתל אביבקוסמטיקאית מקצועית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

ליאת משתמשת בחומרים מעולים, קוסמת בלאבחן את העור ואת כל מה שמשפיע עליו, מטפלת במסירות ובעדינות בכל נקבובית ונקבובית ולא מפסיקה ללמוד ולחדש. היא פשוט קסם של ידיים ושל אישה.

10
שירות
10
מחיר
10
אווירה
10
טיפוחטיפוח פניםטיפולטיפול פניםמומלץ בחוםמומלצת בחוםמקצועיותקוסמאטיקאית מומלצתקוסמטיקאיתקוסמטיקאית בירושליםקוסמטיקאית בתל אביבקוסמטיקאית מקצועית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום