הדרך החדשה להתאמן כבר כאן, בואו הביתה!


אמנות ואימהות פורסם באוגוסט 13, 2020
לייפסטייל, ספורט, תחביבים ופנאי, תמיכה בעסקים קטנים

Variety is the spice of life- אומרת ג׳נט ג׳נקינס מאמנת כושר מהוליווד באחד מאימוני היוטיוב שלה והיא צודקת.
זאת הסיבה שתוכלו לראות אצלי בעמוד המומחה מספר המלצות על פלטפורמות אימונים ולא אחת יחידה שאני מכורה לה. אני משלבת בין סוגים שונים של ספורט ופלטפורמות שונות של אימונים וככה לא נמאס לי אף פעם ותמיד יש אתגר חדש – טיפ חשוב למתאמנים.ות חדשים.ות.

זו החדשה, HomeFit, מותאמת במיוחד לשגרת הקורונה והתוודעתי אליה ממש לאחר היציאה מהסגר, כשגיליתי להפתעתי שגם בבית אני יכולה להתמיד בכושר. החלטתי למנף את ההתמכרות החדשה שלי בעזרת אימוני כושר און ליין מבית HomeFit.

בתקופה ההזויה שאנחנו חיים בה היום הרבה דברים השתנו. חצי מהחיים שלנו עברו לזום אבל מעבר לזה, אני מרגישה שנהיה שיפטינג רציני בכל הנוגע ל work life balance, שינויים בתרבות הצריכה, שינויים בתחביבים ובניצול זמן הפנאי והתכנסות הביתה. ולכן, כשנגמר הסגר הראשון וכולם חזרנו כביכול לשגרה, ידעתי שעולם הספורט כבר לא יישאר כפי שהיה, בסטודיו ובחדר הכושר.

במהלך הסגר הראשון לא הייתה ברירה אלא לעשות ספורט בזום או ביוטיוב או לצאת את המטרים המותרים לאותו שבוע וללכת או לרוץ כל אחד לפי בחירתו ותפיסת עולמו. ואכן במהלך הסגר הזה, כשהזמן הפנוי בשפע והכלים בכיור ייערמו וישטפו בכל מקרה, ואין לאן למהר ואין מה להספיק – התפנה המון זמן לספורט. ואני הפכתי במהרה למכורה. כל יום אימון בזום או ביוטיוב, לגוף ולנפש. תענוג.

ניסיתי לחזור לאימונים בסטודיו אבל רציתי גם שתהיה לי אפשרות להמשיך עם הזום כי תכלס זה נורא נוח: את בבית, לא צריך לנסוע לשום מקום או ללכת, זה זמין ומיד אחרי זה אפשר לקפוץ למקלחת, מה צריך יותר מזה. האח הגדול קרא את מחשבותיי ונתקלתי בפרסום בפייסבוק של HomeFit. אימוני כושר מגוונים בזום מהבית. מבחר של שעות, והכי חשוב: יחס אישי.

פה כבר עברתי למשקולות, לפני כן מרכך כביסה היה עושה עבודה מצוינת או בקבוקים…

שיעור הנסיון עם שקד המהממת, הרוח החיה והקופצנית מאחורי המיזם הזה, קנה אותי ולא היה לי ספק שאני משלבת את אימוני הזום האלה בשגרת האימונים שלי. יש אפליקציה נוחה וידידותית להרשמה, מקבלים מייל אישור על כל הרשמה לשיעור עם לינק לזום והודעות חשובות כמו מה להכין לשיעור.

קיימים מגוון של מסלולים, למתמידים יותר ופחות, לגמישים בשעות ולכאלה שלא, מבחר נאה של שיעורים החל מפילאטיס, עיצוב הגוף, פונקציונאלי, היט. המערכת משתנה קצת משבוע לשבוע ויש גם פתיחות וגמישות להוסיף שיעורים בשעות וימים מסוימים אם מתאפשר. מה עוד צריך? מים, מגבת, מזרן, מחשב ומוטיבציה!!!

קצת פרטים טכניים חשובים: המערכת קלה לתפעול, כל שיעור הוא 45 דק, הקבוצות קטנות כך שהמאמנת רואה את כולן ומתקנת אם יש צורך. ניתן להירשם מראש שבוע קדימה דרך האפליקציה וניתן לבטל ללא תשלום שלוש שעות לפני השיעור.

בתקופה שבה הרבה מאמנים נותנים גם מענה בזום, HomeFit בולט באיכותו. ניכר שכאשר שקד בנתה את האימונים בזום היא לקחה את זה מאוד ברצינות ובתשומת לב רבה, דבר שבולט לטובה בהשוואה עם אימוני זום של אלה שעושים את זה כברירת מחדל ועל הדרך.

אהבתם? שתפו!
אימוני כושראימוני ספורטאימוניםאימונים בבית
אמנות ואימהות מעין נבו, נושמת אמנות ותרבות - תחביב ומקצוע. אמא לגל כבר 6 שנים. משלבת על בסיס יומיומי בין אהבות חיי: האמנות והאימהות, לצבירת חוויות משמעותיות. לכל הכתבות של אמנות ואימהות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

לפני שאתם אומרים "אין סיכוי שאתמיד באימונים בזום" תנסו את HomeFit, חווית כושר און ליין שאין דומה לה!

10
שירות
10
נגישות
10
מחיר
10
אימוני כושראימוני ספורטאימוניםאימונים בבית
אמנות ואימהות מעין נבו, נושמת אמנות ותרבות - תחביב ומקצוע. אמא לגל כבר 6 שנים. משלבת על בסיס יומיומי בין אהבות חיי: האמנות והאימהות, לצבירת חוויות משמעותיות. לכל הכתבות של אמנות ואימהות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום