דברים טובים קורים פה

Micnic pizza משה דיין, חולון

הג'ינג'י מבקר פורסם בפברואר 22, 2021
מזון מהיר, מסעדות, משלוחים, תמיכה בעסקים קטנים

משהו טוב כפול קרה בתקופה המאתגרת הזו: האחד הוא שיותר ויותר מטבחים ביתיים נפתחו להם, ומציעים לעם ישראל את כל טוב הארץ ואת הידיים הנהדרות של השפים החבויים שנמצאים בתוכנו. השני הוא שגיליתי את ההמצאה הנהדרת שנקראת "פיצה מחמצת", מאז הטעימה הראשונה הפיצה "הרגילה" היא כבר לא אותה פיצה. תמיד יש משהו יותר טוב

קחו את שני הדברים האלו, הוסיפו להם תערובת מטבח ביתי – בוטיק של מקום שפתוח רק בחלק קטן מימות ושעות השבוע, ותקבלו לכל הפחות פיצה ששווה לנסות. אז ניסינו. התפריט מזמין, המקום כשר (ללא תעודה) ובמקרה הזמן התאים לנו בול. כל הטוב הזה נפל ביום של מבצע, קנה שלוש פיצות וקבל קלצונה שוקולד. אם לפיצה עוד אפשר להגיד לא, אז קלצונה שוקולד, שהפך אורח קבע ברוב הפיצריות בארץ (בדמות זו או אחרת), הוא כבר יותר מידי לסרב לו.

אחרי כמה דקות טובות של התלבטויות מול התפריט, הימרנו על פיצת הפטריות, המרגריטה שאי אפשר בלעדיה והפיצה של שירה. הזמנו בבוקר לשעה מסויימת, והשליח החייכן הגיע בדיוק של שעון שוויצרי עם פיצות חמות, רוטב שום אדום ורוטב פסטו לכל פיצה, תבלין לפיצה וריח מרשים.

הפיצות מגיעות בגודל אישי סטנדרטי (כ-30 ס"מ) ומחולקת לשמונה חתיכות. 3 פיצות לארבע אנשים עם אנטיפסטי שהכנו בצד בהחלט משביעות, אם כי יש כאלו שיחשבו פיצה לכל פה אוכל. הפיצה היא קצת יותר גדולה מפיצה אישית.

עבורי, הניצחון היה הפעם של הפיצה הפשוטה. עלי הבזיליקום הטריים מסובבים את הראש לכיוון הנכון. שתי הפיצות האחרות גם הן היו מעולות, ומלבד פירורים לא נשאר מהן כל זכר.

היינו שמחים לכמות גדולה יותר של שוקולד בקלצונה, אבל הבננות שהתחבאו בתוכו היוו פיצוי הולם.

מורגש שהעסק הוא עסק צומח עם רמת שירות גבוהה ויחס מפנק וחם. ההודעה בסיום האכילה לא איחרה לבוא, ואפשר היה להרגיש את החיוך בצד השני של ההודעה, כאשר הבענו תודה על המנות המפנקות.

המחיר הרגיש משתלם. 146 שקלים לשלוש פיצות בטאבון ביתי כולל משלוח הוגן ומשתלם (מינימום הזמנה שתי פיצות באיזור החלוקה).

מטבח ביתי משלוחי פיצות טאבון למערב ראשון חולון ובת ים ימי שלישי ורביעי החל מ18:30 ועד גמר המלאי
מוצש החל מ19:30 ועד גמר המלאי

אהבתם? שתפו!
אוכל בחולוןאוכל טעים במשלוחפיצה במשלוח
הג'ינג'י מבקר ג'ינג'י, בן 36, אוהב לאכול (כשר) ולחוות דעה בכל נושא הקשור באוכל. מבשל, נהנה מביקורים במסעדות ולתת ציונים. לכל הכתבות של הג'ינג'י מבקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקיצור
לבקר לוותר

כל התהליך - החל מההזמנה ועד הרצון לקבל פידבק בסיום נותן ללקוח את ההרגשה החמימה והביתית שהייתי רוצה לקבל מהזמנה של פיצה ביתית. הפיצות לא דומות לפיצה שאפשר לקבל בפיצריה רגילה. הבצק והתוספות מוקפדות עד היסוד, המחיר משתלם. משביע ובו בזמן נותן טעם של עוד.

9
מחיר
10
אוכל
10
מגוון
7
אוכל בחולוןאוכל טעים במשלוחפיצה במשלוח
הג'ינג'י מבקר ג'ינג'י, בן 36, אוהב לאכול (כשר) ולחוות דעה בכל נושא הקשור באוכל. מבשל, נהנה מביקורים במסעדות ולתת ציונים. לכל הכתבות של הג'ינג'י מבקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקחת את איזי אתך לכל מקום